Mistrzostwa Powiatu 20.12.2016r. odbyły się Powiatowe Mistrzostwa w Piłce Siatkowej Chłopców. Z pięciu szkół Powiatu Piotrkowskiego stawiły się 3 zespoły : Czarnocin, Wolbórz i Bujny. Po bardzo zaciętych pojedynkach reprezentacja Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Bujnach zajęła II miejsce. I miejsce wywalczyli siatkarze z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wolborzu, a III miejsce przypadło reprezentacji Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnocinie. W składzie drużyny z Bujen zagrali: Mateusz Kupis, Mateusz Frączyk, Kacper Śliwiński, Adam Kluzek, Adam Romas, Jan Kozłowski, Ryszard Michalski, Wiktor Król, Dawid Wojciechowski, Artur Marusiński, Mateusz Witaszewski. Trenerem siatkarzy jest dyrektor szkoły Sławomir Piętakiewicz.

Powiatowe Mistrzostwa w Piłce Siatkowej Chłopców