Znalezione obrazy dla zapytania po wer logo

Miło nam poinformować, że nasza szkoła bierze udział w projekcie unijnym VET ,,Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanym z Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowanym na zasadach Programu Erasmus+ sektor Szkolenia i kształcenie zawodowe. W jego ramach 35-osobowa grupa młodzieży z Technikum rolniczego i leśnego wyjedzie na praktyki do Platamonas w Grecji w terminie 23.04.2018r. – 04.05. 2018r.

Kryteria brane pod uwagę przy wyborze praktykantów:
– średnia ocen z przedmiotów zawodowych;
– zachowanie i frekwencja uczniów;
– ocena z języka angielskiego.
Zapraszamy w szeregi rolników i leśników, gdyż niebawem rozpocznie się rekrutacja, a propozycja praktyk w pięknej Grecji jest niezwykle kusząca 😉
Projekt unijny – staż zagraniczny