koncert profilaktycznyW dniu 22 października 2018 r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Bujnach odbył się koncert profilaktyczny pt. „Broń się. Nie trać wiary” w wykonaniu Piotra „Lupi” Lubertowicza. Piotr Lubertowicz jest bluesowo-rockowym gitarzystą i wokalistą. Przez wiele lat tworzył i koncertował z takimi zespołami jak: Nocna Zmiana Bluesa, Monkey Business, Chłopcy z Placu Broni, Krzysztof Ścierański, Jacek Dewódzki.
Jako młody chłopak zapragnął zostać piłkarzem jednak uległ wypadkowi, który mu to uniemożliwił. Przypadek sprawił, że został muzykiem. Niestety, zafascynowany środowiskiem muzycznym sięgnął po alkohol oraz narkotyki i stał się osobą uzależnioną od substancji psychoaktywnych. Świadom wielu niebezpieczeństw i pokus czyhających na młodzież mówił o potrzebie przyjaźni, marzeń i tęsknocie za lepszym. Swoje opowiadania przeplatał śpiewem i grą na gitarze. Spotkanie odbyło się dzięki pomocy Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Woli Krzysztoporskiej, która zorganizowała i sfinansowała koncert.

„Broń się. Nie trać wiary”