W dniu 24 maja w Sieradzu odbyły się eliminacje wojewódzkie ogólnopolskiego turnieju motoryzacyjnego. W zmaganiach wzięło udział 20 trzyosobowych drużyn z województwa łódzkiego. Turniej składał się z części teoretycznej, polegającej na rozwiązaniu testów obejmujących wiedzę z przepisów ruchu drogowego, pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniach oraz testu z historii motoryzacji. Druga część stanowiła zadania praktyczne, sprawdzające umiejętności jazdy samochodem, pokonanie slalomu motorowerem, udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej oraz z obsługi pojazdu samochodowego. Drużyna w składzie: Partyk Suszyński, Karol Szymacha oraz Kacper Maksalon zajęła II miejsce. Uczestnicy turnieju oprócz zmagań konkursowych mogli skorzystać z symulatora dachowania samochodu oraz jazdy samochodem na płycie poślizgowej. Do turnieju uczniów przygotowywali: Sławomir Błaszczyk i Jolanta Kordowiak.

Eliminacje Wojewódzkie Ogólnopolskiego Turnieju Motoryzacyjnego.