W sobotnie przedpołudnie młodzież Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego z klas II LOP/LOW i III LOP/LOW wzięła udział w Święcie 32 bazy Lotnictwa Taktycznego w Łasku. Reprezentacji szkoły przypadło zaszczytne miejsce, gdyż została ustawiona tuż obok głównej sceny uroczystości. Wśród atrakcji, zaplanowanych dla uczestników, znalazły się pokazy lotnicze w wykonaniu SU-22 oraz F -16, akrobacje powietrzne oraz wystawa maszyn lotniczych, którymi zajmuje się sekcja ARCHEO ŁASK. Opiekunowie grupy: Tomasz Woźniak, Mirosława Kaczmarek Michalak i Anna Daranowska-Wrzeszcz serdecznie dziękują młodzieży szkolnej za godną i profesjonalną postawę. A czego można pozazdrościć uczestnikom – zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.
Więcej o wydarzeniu na stronie:
https://lask.naszemiasto.pl/piknik-lotniczy-i-rodzinny-w-lasku-2019-tlumy-na-lotnisku/ar/c1-7348463

Pod niebem Łasku