Dnia 23.09.2019r. na strzelnicy Polskiego Związku Łowieckiego w Piotrkowie Tryb. odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w strzelectwie z kbks. Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze zajmując kolejno II (do pierwszego miejsca zabrakło tylko 6 pkt.) i III miejsce w klasyfikacji drużynowej. Uczestnicy strzelali z odległości 50 m. w pozycji leżącej i klęczącej.
Szkołę reprezentowali: Bareła Hubert, Rybicka Paulina, Stempień Mateusz, Stęplewska Klaudia oraz Pasińska Natalia, Szymański Bartłomiej, Szymański Damian, Sych Igor, Jankowski Patryk. Dodatkowo w klasyfikacji indywidualnej Rybicka Paulina zdobyła IV miejsce, a Stempień Mateusz i Pasińska Natalia III miejsce. Niezwykłą celnością wykazała się Klaudia Stęplewska, która zdobyła I miejsce w klasyfikacji indywidualnej wśród dziewcząt podczas kolejki rozgrywanej we wrześniu, jak również zajęła I miejsce w całym rocznym zestawieniu kolejki wiosennej i jesiennej z kbks-u. Okazała się „najlepszym strzelcem” ligi deklasując rywalki i zdobywając ponad 320 punktów. Opiekunem grupy była Pani Jolanta Kordowiak.

Młodzieżowe Mistrzostwa w strzelectwie z kbks