internat2Przy Zespole Szkół CKP im. W. Witosa w Bujnach mieści się internat. Zapewnia młodzieży uczącej się w szkole zakwaterowanie, wyżywienia i całodobową opiekę wychowawczą przez 5 dni w tygodniu. W budynku internatu na dwóch piętrach znajduje się 31 trzyosobowych pokoi, mogących pomieścić 93 podopiecznych. W internacie jest również stołówka z której mogą korzystać nie tylko mieszkańcy, ale również uczniowie i nauczyciele ze szkoły, a także osoby z zewnątrz. Młodzież mieszkająca w internacie ma dostęp do sali gimnastycznej oraz do boiska wielofunkcyjnego. W otoczeniu internatu znajduje się siłownia klubu LUKS GRYF Bujny. Chętni wychowankowie mogą uczęszczać na treningi podnoszenia ciężarów. Ponadto w ramach działalności kół i sekcji młodzież może poszerzać i rozwijać swoje zainteresowania. W naszym internacie dbamy o to aby każdy czuł się jak w domu 🙂

internat1 internat5internat4

O internacie