W dniu 8.12.2020 roku na terenie Centralnego Ośrodka Sportu w Spale odbyły się Indywidualne Halowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego w Lekkiej Atletyce. W konkurencjach lekkoatletycznych wystartowała ośmioosobowa reprezentacja Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego w Bujnach.
Najlepiej wypadły Julia Baraniuk (kl.II LOPsp) w biegu na 800 metrów (rocznik 2001-2005) oraz Małgorzata Turniak (kl II LOPsp) w skoku w dal. Dziewczęta uplasowały się na III miejscu otrzymując brązowe medale.
ZS CKZ w Bujnach ręprezentowali również: Malwina Łaszek, Karolina Wieczorek, Wiktoria Kaczmarek, Adam Miłak, Mateusz Bąk i Michał Zdonek.
Reprezentantów dopingowali: czterokrotny mistrz świata w rzucie młotem – Paweł Fajdek a także wicemistrzyni świata i Europy w sztafecie 4×400 m – Anna Kiełbasińska.

Indywidualne Halowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego w LA.