W dniu 23. kwietnia 2021r. Anastazja Fornalska i Wiktor Gawron – uczniowie Technikum Leśnego w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego w Bujnach wzięli udział w eliminacjach okręgowych Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Choć nazwa może mylić, to jednak w ramach wspomnianej olimpiady, uczniowie mogą zaprezentować swoje umiejętności w wielu dziedzinach – w tym z leśnictwa. Podczas tegorocznego etapu okręgowego wyłoniono finalistów do etapu centralnego, gdzie promocję uzyskał Wiktor, natomiast Anastazja była pierwsza na „liście oczekujących” – zabrakło jej kilku punków, aby przejść do kolejnego etapu – niemniej uzyskała bardzo dobry wynik!
Opiekunem naszych uczniów, podczas tegorocznej edycji OWiUR, jest Hubert Szulc – nauczyciel przedmiotów leśnych.

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych – sukces leśników z Bujen