Reprezentacje Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego w Bujnach wzięły udział w Rejonowych Mistrzostwach w piłce ręcznej dziewcząt oraz chłopców, które odbyły się w Tomaszowie Mazowieckim. Drużyna dziewcząt w składzie: Baraniuk Julia, Jakóbczyk Andżelika, Kaczmarek Wiktoria, Krawczyk Nadia, Kurz Oliwia, Malets Daria, Mercik Weronika, Pawlata Nikola, Sieroń Aleksandra, Szymańska Emilia, Wieczorek Karolina, Wieczorek Natalia, Wojtas Konstancja wywalczyła III miejsce. Męska reprezentacja szkoły a zarazem zawodnicy Luks Gryf Bujny zajęła miejsce IV. W drużynie chłopców zagrali: Dawidowicz Filip, Dzwonek Michał, Herod Bartłomiej, Kiełkiewicz Kacper, Kotas Mikołaj, Kozień Marek, Mazur Klaudiusz, Mazur Miłosz, Mierzejewski Bartosz, Milczarek Łukasz, Pasieczyński Szymon, Terka Dawid, Turowicz Wiktor. Trenerem i opiekunem obu zespołów była Anetta Mielczarek – nauczyciel wychowania fizycznego.

Rejonowe Mistrzostwa w Piłce Ręcznej