Mikołajkowy Turniej w ramach Mistrzostw Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego w Bujnach, w piłce siatkowej mężczyzn został rozegrany. Do samego końca walka była zacięta. To turnieju zgłosiło się 11 klas, spośród których wyłonione zostały trzy najlepsze zespoły. W finale klasa III BH pokonała 2:1 klasę IV TRWLp – Mistrza Szkoły z 2021r. Gratulujemy!
I miejsce zdobyła klasa III BH w składzie: Antosik Kewin, Cejnóg Jakub, Danielak Mateusz, Pasieczyński Szymon, Sobański Filip, Malarz Dominik, Krasiński Kacper
II miejsce IV TRWLp w składzie:
Rutowicz Kacper, Kowalski Szymon, Mikułowski Szymon, Zimny Mateusz, Terka Dawid, Terka Dominik, Łoskot Jakub.
Mały finał należał do klasy I OPR która pokonała kl. II OPW w setach 2:0.
III miejsce I OPR w skladzie: Hor Dzekun, Yurii Honchar, Vasyl Kalynchuk, Vladyslav Lysenko, Nazar Mykhailiuk, Oleksandr Oleniak, Yevhenii Shatokhin.