Ostatni tydzień przed majówką obfitował dla uczniów Technikum Leśnego we wszelkiego rodzaju wydarzenia organizowane przez Nadleśnictwo Piotrków, Nadleśnictwo Smardzewice i Starostwo Powiatowe w Piotrkowie Trybunalskim.

  1. W środę, 26.04.2023 r. wzięli oni udział w trzeciej edycji ogólnopolskiej akcji 'Łączą nas drzewa’. W tym roku odbyła się ona pod hasłem „Lasy Pamięci Jana Pawła II”. Uczniowie sadzili 2-letnie sadzonki dębu na powierzchni w leśnictwie Uszczyn.
  2. W tym samym dniu, w sąsiednim leśnictwie Proszenie, akcję sadzenia zorganizowały władze Starostwa Powiatowego w Piotrkowie Trybunalskim. Tym razem również posadzone zostały sadzonki dębu szypułkowego. Nie zabrakło tam również p. Dyrektor Mirosławy Kaczmarek- Michalak oraz uczniów Technikum Leśnego w Bujnach.
  3. W piątek, 28.04.2023 r. dla odmiany uczniowie sadzili 1-roczną sosnę na uprawie w leśnictwie Swolszewice, należącym do Nadleśnictwa Smardzewice. Podobnie jak w leśnictwie Uszczyn, była to cykliczna akcja pod nazwą 'Łączą nas drzewa’

Dziękujemy za zaproszenia i cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tak zacnych imprezach.

Pracowity tydzień dla uczniów Technikum Leśnego w Bujnach