Uczniowie Iza Gaik (klasa V TW), Marta Łukasik (klasa V TW), Dominik Terka (klasa V TR), Nikola Grochala (klasa II TW) oraz Marta Baran (klasa II LOP) 27 października wzięli udział w II Gminnym Konkursie Piosenki Patriotycznej „Póki Polska żyje w nas” w Woli Krzysztoporskiej. Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się w Gminnym Ośrodku Kultury w Woli Krzysztoporskiej w dniu 11 listopada, Narodowego Święta Niepodległości. W kategorii wiekowej szkoły średnie Dominik Terka wykonując utwór Jacka Kaczmarskiego „Mury” zajął I miejsce, Marta Łukasik- II miejsce („Dziewczyna z granatem” Bożeny Kraczkowskiej), Iza Gaik- III miejsce („Zbroja” Jacek Kaczmarski). W kategorii duety uczennice, Nikola Grochala oraz Marta Baran, śpiewając utwór Jana Pietrzaka „Taki kraj” wywalczyły II miejsce.
Solistów do konkursu przygotowała pani Julita Furczyńska (nauczyciel języka polskiego), duet przygotowała pani Teresa Pytka (nauczyciel religii).

WSZYSTKIM UCZNIOM GRATULUJEMY!!!

Uczniowie naszej szkoły zwycięzcami II Gminnego Konkursu Piosenki Patriotycznej „Póki Polska żyje w nas” !