W dniu 16.06.2024r. W Ręcznie odbyły się Wojewódzkie Igrzyska Ludowych Zespołów Sportowych. Wystartowała w nich silna reprezentacja LUKS GRYF BUJNY gmina Wola Krzysztoporska, składająca się z uczniów Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego w Bujnach: Wiktoria Kusa, Aleksandra Szyja vel Szyjkowska, Julia Susik, Paulina Kwiatkowska, Nadia Midera, Aleksandra Sieroń, Bartłomiej Herod, Jan Grabowski, Bartosz Mierzejewski, Kacper Wiórek. Drużynę wzmocnili: Pielużek Jacek, Cecotka Józef, Cieślik Krystian . Do zawodów startujący zostali przygotowani przez Panią Anettę Mielczarek – nauczyciela wychowania fizycznego.
Wyniki w poszczególnych konkurencjach przedstawiają się następująco:
II miejsce w przeciąganiu liny kobiet i mężczyzn, IV miejsce w koszykówce kobiet, siatkówce, piłce nożnej, V miejsce w koszykówce mężczyzn. W biegu na 1500m. Wiktoria Kusa uplasowała się na IV pozycji a pozostali w czołowej 10 – Paulina Kwiatkowska ,Jan Grabowski, Miłosz Foltyn na 2000m.

Wojewódzkie Igrzyska LZS w Ręcznie