Drodzy Absolwenci!

To Wasz ostatni dzień w naszej szkole. W tej szczególnie trudnej dla wszystkich sytuacji, związanej z pandemią koronawirusa, bardzo żałujemy, że nie możemy pożegnać się z Wami osobiście.
Chcielibyśmy podziękować Wam za te lata, które mogliśmy spędzić razem. Wszystkie chwile i wspomnienia z Wami związane pozostaną na długo w naszej pamięci. Zapisaliście się w historii tej szkoły, a ona w historii Waszego życia. Każdy z Was zostawił w niej kawałek siebie, swoje przyjaźnie i sympatie, marzenia i tęsknoty, radość
z sukcesów i gorycz porażek.
Coś się zaczyna i coś się kończy…. Taka jest kolej rzeczy i taki jest jej porządek. Dziś kończy się dla Was ważny etap życia- ukończenie szkoły.
Niebawem czeka Was egzamin dojrzałości. Nie traćcie nadziei i pozytywnego nastawienia do czekającej Was przyszłości.
Niech słowa Jana Pawła II dodadzą Wam otuchy w tych trudnych chwilach:
“…. Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko.
Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie… “
Życzymy Wam powodzenia na egzaminie dojrzałości, spełnienia wszystkich planów i marzeń oraz osiągnięcia zamierzonych celów. Niech obrana przez Was droga przyniesie dużo radości satysfakcji.
Adam Asnyk napisał: “Życie jest biegiem, staraj się o to, abyś je dokończył….”
Mamy nadzieję, że Wasz bieg będzie szczęśliwy i bez większych upadków. Wierzymy, że dobiegniecie do mety z uśmiechem na twarzy, bez kłopotów i zmartwień. Życzymy Wam tego z całego serca. Pamiętajcie, że zawsze jesteście mile widziani w murach naszej szkoły.

Dyrekcja, nauczyciele,
pracownicy administracji i obsługi,
koleżanki i koledzy.

Pożegnanie absolwentów- 24.04.2020 r.