Drodzy Uczniowie, Nauczyciele, Pracownicy Administracji i Obsługi, Rodzice!
Rok szkolny 2019- prezentacja Anny Daranowskiej- Wrzeszcz

Dzisiaj po raz ostatni w tym roku szkolnym spotykamy się nietypowy sposób ze względu na pandemię.
Każdy rok to czas wytężonej pracy, wysiłku, ale także sukcesów i radości. Są one zasługą zarówno Was Drodzy Uczniowie, jak i Waszych Nauczycieli, którzy przekazując swoją wiedzę, pasję i ciekawość świata uczą wartości, zasad moralnych i wszystkiego, co potrzebne jest w dorosłym życiu.
Z okazji zakończenia roku szkolnego życzę Nauczycielom, Wychowawcom, całemu Gronu Pedagogicznemu i wszystkim Pracownikom administracji i obsługi szkoły wszelkiej pomyślności, wielu sukcesów oraz satysfakcji z wykonywanej pracy. Dziękuję również Rodzicom, za zaangażowanie w życie szkoły, za wsparcie młodzieży w trudnym czasie zdalnego nauczanie. Wam Drodzy Uczniowie, z całego serca gratuluję bardzo dobrych wyników w nauce.
Przed Wami wakacje, okres wypoczynku i zabawy. Życzę Wam, aby były udane, pełne wrażeń i nowych przyjaźni. Ciesząc się nimi nie zapominajcie o bezpieczeństwie, zdrowiu i przestrzeganiu zasad dobrego wychowania. Abyście w kolejnym roku szkolnym wrócili z zapasem sił, gotowi do podjęcia nowych zadań, realizacji marzeń i planów.
Do zobaczenia we wrześniu!
Dyrektor Szkoły
Dorota Strzemieczna

Zakończenie roku szkolnego- 26.06.2020 r.