Z inicjatywy klasy III technikum weterynaryjnego i leśnego rocznik 2019, w ZS CKZ w Bujnach wznowiliśmy w tym roku szkolnym akcję zbierania plastikowych zakrętek na rzecz pomocy potrzebującym dzieciaczkom. W naszej szkole stanęło wielkie metalowe serce, wykonane przez jednego z uczniów tej klasy. Dyrekcja szkoły i Samorząd Uczniowski patronują całemu przedsięwzięciu. Pierwsze zakrętki już trafiły do miejsca przeznaczenia z rąk pani Dyrektor Mirosławy Kaczmarek-Michalak i pani Wicedyrektor Agnieszki Sajkowskiej. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli inicjatywę prowadzoną przez Annę Daranowską-Wrzeszcz i Ewę Dąbrowską poprzednim razem i liczymy na kolejny „tonowy” sukces. Będziemy na bieżąco informować o przebiegu zbiórki. Pamiętajcie, że nawet najmniejsze wsparcie, może mieć wielkie znaczenie♥️.

Dar Serca