W dniu 30 maja 2022r. na Strzelnicy Koła Łowieckiego w Piotrkowie Trybunalskim odbyła się Powiatowa Liga Strzelecka w KBKS. Wystartowały w niej cztery zespoły reprezentujące Zespół Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego w Bujnach: ZS CKZ I, ZS CKZ II, OPW oraz Gminne Zrzeszenie LZS Wola Krzysztoporsta. W kategorii dziewcząt najlepsza okazała się Karolina Krasoń z kl. III LOP zajmując miejsce I, natomiast na miejscu III uplasowała się Julia Baraniuk również z kl III LOP. W kategorii chłopców natomiast miejsce I wywalczył Rafał Matyjaszczyk (kl III LOP) a miejsce III Hubert Magiera (kl. II OPW). Drużynowo II miejsce zdobył zespół ZS CKZ I a zespół OPW wywalczył miejsce III. Wszystkim biorącym udział w zawodach społeczność szkolna składa serdeczne gratulacje.

Wysokie lokaty uczniów z Bujen podczas Powiatowej Ligii Strzeleckiej