To właśnie te słowa wybrzmiały podczas tańca uczniów Zespołu Szkół CKZ w Bujnach z gośćmi na Balu Studniówkowym 14.01.2023r. Klasy IV liceum ogólnokształcącego (LOP/LOW) oraz IV technikum (TWLg) spędziły ten wieczór w towarzystwie Dyrekcji szkoły, wychowawczyń, przedstawicieli grona pedagogicznego, zaproszonych gości:
Doroty Jankowskiej Radnej Powiatu Piotrkowskiego, lek. wet. Konrada Derenia Powiatowego Lekarza Weterynarii, Jarosława Staniaszka z-cy nadleśniczego Nadleśnictwa Piotrków, płk Krzysztofa Jewgiejuka Dziekana Konwentu Dziekanów, Małgorzaty Wiernickiej Przewodniczącej Rady Rodziców oraz rodziców, bez których ten bal nie miałby takiej oprawy. Za 100 dni staną oni przed najważniejszym, w nowo odkrytej dojrzałości, wyzwaniem Egzaminem Maturalnym. Z tej okazji Przewodniczący Konwentu Dziekanów pułkownik Krzysztof Jewgiejuk, przekazał na ręce Pani Dyrektor Mirosławy Kaczmarek-Michalak życzenia powodzenia wraz z figurką, tradycyjnego już, słonia z podniesioną trąbą na szczęście w tegorocznych egzaminach.
W tym miejscu również należy podziękować w imieniu młodzieży, rodziców i wychowawców, firmie Safesound studio, Fotowytwórnia (zdjęcia na stronie z zabawy studniówkowej dzięki uprzejmości Pana Adama Kraski) na oraz właścicielce i pracownikom ATENA Sala Bankietowa Piotrków Trybunalski za profesjonalną oprawę Balu Studniówkowego 2023.
Żaden dzień się nie powtórzy…
a ten z pewnością zostanie w pamięci na kolejne lata.

Każde pokolenie ma własny czas…