Podczas jesiennej edycji (18.09.23r.) MŁODZIEŻOWEGO MIĘDZYSZKOLNEGO TURNIEJU STRZELECKIEGO z kbks dla szkół ponadpodstawowych Powiatu Piotrkowskiego Zespół Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego w Bujnach reprezentowały 22 osoby. Najlepiej spisała się drużyna składająca się z uczniów II klasy Oddziału Przygotowania Wojskowego. Zawodnicy pokonali ponad 60 uczestników tworzących 11 drużyn strzeleckich i wywalczyli zaszczytne I miejsce. W skład zwycięskiej drużyny weszli: Kąkol Julita, Kawałek Justyna, Trusiński Mateusz, Bogusławski Jan, Kordowiak Kacper.
Uczniowie zdobyli również nagrody indywidualne: w tej edycji wśród dziewcząt Julitka Kąkol zajęła II miejsce, a Emilia Szymańska uplasowała się na IV pozycji. Wśród chłopców bardzo dobrze spisał się Michał Terka zajmując miejsce II oraz Mateusz Trusiński zdobywając miejsce III. Dodatkowao Emilia została najlepszym strzelcem wśród dziewcząt w powiatowej międzyszkolnej lidze strzeleckiej w kategorii karabin sportowy, biorąc pod uwagę wiosenną i jesienną edycję. Serdecznie gratulujemy!

Złota drużyna strzelców z Bujen