W czwartek, 14 września 2023r. uczniowie i uczennice Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego w Bujnach brali udział w Mistrzostwach Zrzeszenia LZS w Łodzi szkół Ponadpodstawowych w Sieradzu. Zawody rozgrywano na stadionie MOSIR a sprzyjała im piękna, słoneczna pogoda. W zmaganiach sportowych wzięło udział pięć reprezentacji szkół ponadpodstawowych. Reprezentacja Zespołu Szkół CKZ w Bujnach wróciła z Sieradza z pięcioma medalami.
400m mężczyźni – III miejsce Kamil Sabasiński
800m kobiety – III miejsce Nadia Midera
1500m mężczyźni – II miejsce Kacper Kiełkiewicz
Skok w dal mężczyźni – III miejsce Wiktor Rozwandowicz
Dużą niespodzianką zawodów była sztafeta 4 x 100m dziewcząt. Drużyna w składzie; Aleksandra Szyja Vel Szyjkowska, Aleksandra Ziemlak, Nadia Midera, i Oliwia Kalecińska minęła linię mety osiągając drugi wynik. Wszystkim sportowcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Łodzi Szkół Ponadpodstawowych w Sieradzu