Wybierz kierunek dla siebie:

 1. TECHNIK LEŚNIK
 2. TECHNIK WETERYNARII
 3. TECHNIK ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH
 4. TECHNIK ROLNIK
 5. ODDZIAŁ PRZYGOTOWANIA WOJSKOWEGO
 6. LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE- KLASA POLICYJNA
 7. LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE- KLASA STRAŻACKA
 8. LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE- KLASA RATOWNICZO-MEDYCZNA
 9. SZKOŁA BRANŻOWA- OPERATOR OBRABIAREK SKRAWAJĄCYCH

Technik leśnik

Interesujesz się lasem, rodzimą przyrodą? Widzisz się w roli leśniczego, opiekującego się drzewostanami lub strażnika leśnego zwalczającego szkodnictwo leśne? A może chciałbyś pomagać poszkodowanym zwierzętom leśnym w Ośrodku Rehabilitacji Dzikich Zwierząt?

Myślisz o przyszłości w stabilnej, dużej firmie jaką są Lasy Państwowe? W takim razie technikum leśne to szkoła dla Ciebie. To kierunek dla miłośników przyrody, chcących łączyć naukę z realizacją pasji oraz interesujących się profesjonalną opieką nad poszkodowanymi zwierzętami.

Dowiedz się więcej

Technik weterynarii

Szukasz przyszłościowego zawodu? Masz ogromne pokłady cierpliwości i empatii do zwierząt? Technik weterynarii jest kierunkiem dla Ciebie! U nas zajęcia prowadzą lekarze weterynarii w profesjonalnie wyposażonej pracowni zabiegowej. Zawód weterynarza nie należy do łatwych, ale stworzony został z myślą o tych, którym leży na sercu zdrowie zwierząt. Uczymy się m. in. przygotowywać pacjenta do zabiegu chirurgicznego, podawać czy dawkować leki znieczulające. Dołącz do nas!

Dowiedz się więcej

Technik żywienia i usług gastronomicznych

Czy wiesz, że do gotowania trzeba mnóstwo cierpliwości, garści siły, łyżki pomysłu i szczypty pasji? Jeśli jesteś pasjonatem dobrego jedzenia, uwielbiasz gotować, a kuchnia to twoje królestwo, wybierz kierunek technik żywienia i usług gastronomicznych. Z nami przeżyjesz przygodę ze sztuką kulinarną. Nauczysz się sporządzania potraw i napojów oraz estetycznego ich podania, zaplanujesz jadłospisy, zajmiesz się aranżacją stołów, będziesz posługiwał się nowoczesnymi technologiami i urządzeniami oraz zdobędziesz umiejętności prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Przekonaj się, czy sprawdza się powiedzenie: „przez żołądek do serca”.

Dowiedz się więcej

Technik rolnik

Czy wiesz, że chcąc uzyskać fundusze unijne do rozwoju gospodarstwa potrzebne jest wykształcenie rolnicze? Wiążesz przyszłość z pracą w przedsiębiorstwie rolniczym? Idealnie się składa, nasza szkoła to pierwszy krok do realizacji Twoich planów. Zostań uczniem technikum rolniczego, a zdobędziesz prawo jazdy kategorii T, wiedzę jak skorzystać z programów pomocowych UE, poznasz nowoczesne technologie produkcji roślinnej i zwierzęcej, zasady racjonalnego gospodarowania, zarządzania oraz organizacji rynku rolnego i marketingu. Technikum rolnicze nie koza, nie ubodzie 🙂 Zapraszamy!

Dowiedz się więcej

Oddział przygotowania wojskowego

Interesują Cię militaria? Chciałbyś przeżyć ciekawą przygodę i związać swoją przyszłość
z wojskiem? Mamy coś specjalnie dla Ciebie:)
Nauka w oddziale przygotowania wojskowego gwarantuje:
– zajęcia z żołnierzami zawodowymi,
– regularne szkolenia w jednostkach wojskowych,
– umundurowanie i wyposażenie z dotacji Ministerstwa Obrony Narodowej,
– skróconą służbę przygotowawczą,
– pierwszeństwo w naborze do Wojsk Obrony Terytorialnej,
– dodatkowe punkty w rekrutacji na uczelnie wojskowe,
– ponadto po zakończeniu nauki i złożeniu przysięgi wojskowej absolwenci zostaną przeniesieni do rezerwy.

Pamiętaj, dobra szkoła, to dobry start!

Dowiedz się więcej

Liceum ogólnokształcące- klasa policyjna

Interesuje Cię, w jakich zajęciach uczestniczą uczniowie klasy policyjnej? Chcesz wiedzieć, jak wygląda kilkudniowy obóz szkoleniowy zorganizowany dla mundurówki? Zostań jednym z nas,
a nabędziesz wiedzę i umiejętności z zakresu m.in.:

 • struktury i organizacji Policji
 • znajomości technik kryminalistycznych
 • stosowania środków przymusu bezpośredniego i technik interwencyjnych
 • posługiwania się bronią krótką i długą
 • musztry policyjnej

U nas warto się uczyć!

Dowiedz się więcej

Liceum ogólnokształcące- klasa strażacka

Czy wiesz, jak ugasić pożar (nie tylko ten życiowy)? Albo pomóc ofiarom wypadku?
Nie? Zatem poszerz grono uczniów liceum ogólnokształcącego – klasy strażackiej.
Dlaczego warto uczyć się w klasie strażackiej?

 • zyskasz gruntowną wiedzę z dziedziny ochrony p/poż
 • poznasz zasady udzielania pierwszej pomocy
 • dowiesz się, jak się zachować w sytuacjach klęsk żywiołowych
 • a nawet jak profesjonalnie zdjąć kota uwięzionego na drzewie 😉
 • chodzisz do klasy mundurowej,
 • poznasz pracę strażaka od podszewki

U nas nauka to przyjemność, a uczenie się to pasja! Dołącz do nas!

Dowiedz się więcej

Liceum ogólnokształcące- klasa ratowniczo-medyczna

Boisz spotkać się z sytuacją zagrożenia życia, ale nie jesteś obojętny na los drugiego człowieka? Słyszałeś o wypadku, w którym nie udzielono pomocy poszkodowanemu? A Ty lubisz pomagać, ale chcesz robić to profesjonalnie? Wiążesz swoją przyszłość ze służbami ratowniczymi? Zostań uczniem klasy ratowniczo – medycznej, a na pewno zasady pierwszej pomocy, prawo ratownicze, psychologii komunikacji, etyki, dietetyki, zachowań ekstremalnych nie będą Ci obce. Czekamy na Ciebie!

Dowiedz się więcej

Szkoła branżowa- operator obrabiarek skrawających

Kończysz z sukcesem szkołę podstawową i chcesz już teraz zapewnić sobie bezpieczną przyszłość? Jeśli tak, to koncepcja dualnego kształcenia na kierunku operator obrabiarek skrawających jest właśnie dla Ciebie. Jest to idealny wybór dla osób pasjonujących się obróbką maszynową i jednocześnie branżą motoryzacyjną. Zajęcia praktyczne odbywają się w renomowanej Akademii Haeringa, a od pierwszego dnia kształcenia otrzymujesz umowę o pracę, jak i stałe miesięczne wynagrodzenie do 1900 zł brutto.

Dowiedz się więcej
Wybierz kierunek dla siebie